Wady pożyczek bez BIK 1

Wady pożyczek bez BIK
Nie najlepsza historia kredytowania w BiK z reguły zamyka nam drogę do kredytu gotówkowego w banku. Wtedy to jesteśmy zmuszeni poszukiwać alternatywnych źródeł finansowania. Zwykle swoje poszukiwania rozpoczynamy od prób znalezienia wiarygodnych informacji i prawdziwych opinii na temat pożyczek bez BiK. Oczywiście Ci bardziej ostrożni zwykle skupiają się na wadach aby nie wpaść w pułapkę ...

Czy wszystkie banki sprawdzają BIK? 2

Czy wszystkie banki sprawdzają BIK?
To pytanie od dłuższego już czasu jak swoista mantra pojawia się na wielu forach internetowych. A odpowiedź? Tak. Niestety, albo i stety dla stabilności systemu bankowego wszystkie banki sprawdzają BiK.

Gdzie można otrzymać pożyczkę bez biku ? 10

Gdzie można otrzymać pożyczkę bez biku ?
Zła historia kredytowa Kiedy nasza historia kredytowa w rejestrach BiK jest na tyle skomplikowana, że banki odmawiają nam dalszego kredytowania, nie oznacza to, że nie mamy się gdzie udać po uzyskanie finansowania. I to wbrew obiegowym opiniom na dobrych i bezpiecznych dla nas warunkach.

Czy pożyczka dla osób mocno zadłużonych to dobre rozwiązanie? 31

Czy pożyczka dla osób mocno zadłużonych to dobre rozwiązanie?
Jeśli jesteś osobą mocno zadłużoną, lub grozi Ci zadłużenie i nie wiesz jak go uniknąć czy jak z niego wyjść, to koniecznie sprawdź ten wpis i poleć go każdej osobie, która ma na karku dług, a chce go jakoś rozwiązać.